Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ozle9604/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2758

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ozle9604/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2762

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ozle9604/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3684
Forlle’d Cilt Bakımı – Özlem Ateş
Altunizade Şub: +90 216 505 18 40-42
Ümraniye Şub: +90 216 505 30 44

Forlle’d Cilt Bakımı

Forlle’d Japonya’nın Hyaluronik asid içerikli lüks ve seçkin anti-aging cilt bakım ürünleridir. Forlle’d Laboratuvarında ultra düşük moleküler hyaluronik asit ve diğer düşük molekül maddeleri geliştirmek için küresel patentli üretim süreci tasarlanmıştır. Seçkin klinikler ve güzellik merkezlerinde kullanılmak üzere uzmanlara sunulmuştur.

Tüm Forlle’d ürünleri düşük moleküler hyaluronik asit içeriğine sahiptir. Alışılmış bir ürüne göre Forlle’d Küresel patentli düşük moleküllü Hyaluronik asid içeriği sayesinde cildin derinlerine nüfuz ederek rehidrasyonu sağlar ve cildi gençleştirir. Her ürün, düşük moleküler bileşenleri (HA, platin, seramidler vb) içeren benzersiz bir formüle dayanmaktadır Özel formülü sayesinde bileşenlerin eşsiz kombinasyonu mükemmel sonuçlar sağlar.

Etkileri

Forlle’d anında ve gözle görülür etkileri olan yüksek teknolojili bir kozmesötik üründür.

İçeriğindeki küresel patentli hyaluronik asit sıradan moleküllere göre yüz kat daha küçüktür. Bu yüzden cildin derinliklerine nüfuz ederek cildin rehidratasyonu ve gençleşmesinde oldukça etkilidir.

Özel formülleri sayesinde bileşenlerinin eşsiz kombinasyonu mükemmel sonuçlar sağlar. Forlle’d güvenliği en yüksek düzeyde sağlamak için nano teknoloji kullanarak Japon ilaç fabrikasında üretilir.

Hyalogy tüm cilt bakım serileri, diğer ürünlere göre cildin derinlerine nüfuz ederek daha uzun ömürlü etikiler sağlamak için tasarlanmıştır.

Bir yanıt yazın

WhatsApp Hattı
Özlem Ateş Canlı Destek
Whatsapp üzerinden iletişime geçmek için aşağıdaki linke tıklayın!