Altunizade Şub: +90 216 505 18 40-42
Ümraniye Şub: +90 216 505 30 44

İnnofacial

İnnofacial ” lazer ışını olmadan cilt yenilemede kullanılan en yeni teknolojilerden birisidir. İnnofacial ile hidradermabrazyon yöntemi cilt bakımına yeni bir bakış açısı getirmektedir.

İnnofacial tedavisinin avantajları;

  • Innofacial cihazı ile cilt üzerindeki ölü tabakalar ağrısız ve acısız bir şekilde herhangi bir tahribat yaratmadan; su ve vakum yardımı ile arındırılmaktadır. Böylece siyah ve beyaz noktalar derinlemesine temizlenir.
  • Cildin yeniden yapılanma ve yenilenmeye başlamasındaki en önemli etken, vakum etkisinin kan akışını düzenlemesi ve kan akışında artış yaratmasıdır.
  • Bütün bu etkilerin yanı sıra vakum etkisi; ince çizgiler ve lekeler üzerinde de etkili olmaktadır.
  • Bu yöntem ile cilt bakımında el değmeden, hijyenik, pratik ve ağrısız, masaj etkisi yaratan bir uygulamaya sahip olmak mümkündür.
  • Uygulama sonrasında hastaların cilt yapısına uygun özel sakinleştirici serumlar kullanılmaktadır. Bu serum sayesinde cilt nem açısından zenginleşirken; ciltte yenilenme ve yeniden yapılanma meydana gelir.

Tedavi ile herhangi bir iyileşme sürecine gereksinim kalmadan cildin derin temizliği, canlılığı ve anti-oksidan nemlendiriciler ile nemliliği sağlanmaktadır. Girişimsel değildir, cildi tahriş etmez.

Innofacial yöntemi komedojenik ve hafif orta düzey akne, kuru, nemsiz cilt, yüzeysel lekelenme sorunu olanlar, genel cilt bakımı ihtiyacı olanlar için kısa sürede etili, güvenilir, mükemmel çözümler sunmaktadır.

Tedavi süresince temizlenen yüze en az 10’ar dakikalık üç aşamalı temizleme-arındırma, komedon temizliği ve nemlendirme aşamaları uygulanmaktadır. Toplam bakım süresi ortalama 45-90 dakikadır. Cilt bakımı sonrası herhangi bir kızarıklık oluşmaz, bu sayede günlük hayata rahatlıkla dönülebilmektedir. Tekrarlayan uygulamalar ile tedavi etkinliği de artış göstermektedir.

Bir cevap yazın

WhatsApp Hattı
Özlem Ateş Canlı Destek
Whatsapp üzerinden iletişime geçmek için aşağıdaki linke tıklayın!